Ojon Rare Blend Oil

Jeżeli twoim włosom brakuje składników odżywczych, są pozbawione blasku, a końcówki rozdwajają się, to z pewnością nie przywiązujesz do ich pielęgnacji większej wagi. O twoje włosy zadba Ojon Rare Blend Oil. Polecany jest do każdego typu włosów, niezależnie od ich tekstury, koloru i tego, jaką nosisz fryzurę.

Dlaczego kosmetyk jest tak świetny? Zawiera aż siedem roślinnych olejków!

Działanie i właściwości Ojon Rare Blend Oil

Ojon Rare Blend Oil dogłębnie nawilża włosy, cebulki włosowe i skórę głowy. Tym samym opóźnia procesy starzeniowe, czyli łysienie, siwienie i przedwczesne wypadanie. Ponadto, olejek pomaga odzyskać pasemkom naturalny blask, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, chroni przed uszkodzeniami chemicznymi, mechanicznymi i termicznymi. Ojon Rare Blend Oil ułatwia szczotkowanie, modelowanie fryzury i ujarzmia niesforne kosmyki. Z tego powodu jest idealnym kosmetykiem do pielęgnacji włosów długich i gęstych. Oczywiście równie świetnie sprawdza się w trakcie kuracji włosów cienkich i krótkich.

Skład Ojon Rare Blend Oil

W składzie Ojon Rare Blend Oil znajdziemy aż siedem olejków roślinnych. A są to między innymi: olejek marula, olejek monoi, olejek kukui, olejek z ximenii. Olejek marula ma właściwości antyoksydacyjne, nawilżające i pielęgnacyjne. Ochronę przed promieniowaniem słonecznym i wysoką temperaturą zapewnia olejek monoi. Bogaty w kwasy tłuszczowe, które kondycjonują włosy, jest olejek kukui. Natomiast olejek z ximenii upiększa i poprawia stan włosów.

Stosowanie Ojon Rare Blend Oil

Olejek Ojon Rare Blend Oil to produkt trójfazowy. Przed zastosowaniem wstrząśnij butelkę, aby wszystkie fazy dokładnie się połączyły. Na dłonie zaaplikuj kilka kropel kosmetyku, a następnie nałóż na włosy. Olejek możesz stosować zarówno na wilgotne, jak i suche pasemka. Świetnie sprawdzi się jako produkt przeznaczony do codziennej, tygodniowej lub miesięcznej kuracji regeneracyjnej. Ojon Rare Blend Oil naniesiony na wilgotne pasemka przyspiesza i ułatwia suszenie i modelowanie. Natomiast nałożony na suche włosy zapewnia blask.