Moroccanoil Treatment Light

Płynne złoto Maroka. Tę nazwę znają wszystkie włosomaniaczki. Chodzi oczywiście o olejek arganowy, który uznawany jest za najcenniejszą substancję kondycjonującą i odżywiającą włosy. A znajdziemy go w Moroccanoil Treatment. Natychmiastowe działanie i dość łatwa aplikacja mogą sprawić, że ten produkt stanie się twoim ulubionym i niezastąpionym w pielęgnacji włosów.

Działanie i właściwości Moroccanoil Treatment

Moroccanoil Treatment polecany jest do pielęgnacji włosów średnioporowatych. Modelowanie, szczotkowanie i codzienna pielęgnacja staną się łatwiejsze, jeśli będziesz systematycznie stosować ten olejek. Jak to możliwe? Dzięki produktowi twoje włosy będą zdrowe, lśniące, mocne, mniej podatne na uszkodzenia, wygładzone i nawilżone. Co więcej, suszenie stanie się szybsze i prostsze. Moroccanoil Treatment możesz stosować w roli kosmetyku termoochronnego. Nie będziesz musiała martwić się tym, że pasemka stracą blask, na skórze głowy pojawią się podrażnienia, a końcówki włosów rozdwoją się. Poza tym, olejek do włosów Moroccanoil Treatment ma właściwości łagodzące i przeciwzapalne.

Pomaga w walce z łupieżem, podrażnieniami i innymi dermatologicznymi chorobami skóry głowy.

Skład Moroccanoil Treatment

W Moroccanoil Treatment znajdziemy oryginalny olejek arganowy. To właśnie z tego względu kosmetyk jest tak skuteczny i wychwalany przez wiele kobiet. Olejek arganowy zawiera mnóstwo witamin i minerałów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania włosów i skóry głowy. Jest bogaty w witaminę E, kwasy tłuszczowe Omega – 6 i Omega – 9. Składniki te zapobiegają przedwczesnemu wypadaniu i siwieniu włosów.

Stosowanie Moroccanoil Treatment

Olejek Moroccanoil Treatment nałóż na wilgotne włosy, zaczynając od połowy długości. Nieco więcej kosmetyku możesz zaaplikować na końcówki pasemek. Wysusz je zimnym powietrzem lub pozwól wyschnąć samodzielnie. Dzięki temu twoja fryzura będzie lśniąca, wygładzona i przepiękna. Czy wiesz, że Moroccanoil Treatment tworzy świetny duet pielęgnacyjny z maseczkami lub odżywkami do włosów? Wystarczy, że kilka kropel olejku wymieszasz z jednym z wyżej wymienionych produktów, a efekty naprawdę cię zadowolą.