Nanoil Argan Oil

Nazywają go płynnym złotem Maroka, ponieważ jest jednym z najdroższych, najbardziej luksusowych i najskuteczniejszych olejów. Olejek arganowy to niekwestionowany król wśród olejów kosmetycznych.

Zwłaszcza ten tłoczony na zimno, nierafinowany i certyfikowany, który znajdziesz w składzie Nanoil Argan Oil.

Działanie i właściwości oleju arganowego Nanoil

Kosmetyczny olej arganowy od Nanoil to produkt niezastąpiony w codziennej pielęgnacji włosów, skóry i paznokci. Jest emolientem, który zapobiega utracie nawilżenia, ale również chroni przed wolnymi rodnikami i toksynami. Pielęgnuje bez uczucia tłustości.

Jeśli zastosujemy go na włosy, olej arganowy Nanoil przyspieszy ich regenerację i odbudowę. To doskonały olejek ochronny, który chroni włosy przed wysoką temperaturą i słońcem. Nadaje im gładkość, miękkość i blask. Sprawdza się, gdy włosy potrzebują wzmocnienia, dogłębnego odżywienia, nawilżenia. Olej arganowy Nanoil gwarantuje to wszystko, a do tego ochrania końcówki przed rozdwajaniem się.

Zastosowany na skórę całego ciała lub twarzy, a także paznokcie albo rzęsy poprawia ich kondycję, nawilżenie oraz odżywienie. Wzmacnia, wygładza i nadaje zdrowy blask, dzięki czemu stają się piękniejsze.

Skład oleju arganowego Nanoil

Jeśli chodzi o listę składników, to w przypadku tego produktu, jest ona naprawdę krótka. INCI oleju arganowego Nanoil to wyłącznie 100% olej tłoczony na zimno z orzechów arganowych (Argania Spinosa Kernel Oil), nierafinowany i certyfikowany. Bez zbędnych dodatków np. parabenów, silikonów, olejów mineralnych, czy aromatów.

Stosowanie oleju arganowego Nanoil

Dużą zaletą tego produktu jest możliwość zastosowania go zarówno na włosy, jak i na całe ciało jako zamiennik kremów, balsamów, odżywek lub masek. Najczęściej jednak olej arganowy Nanoil stosuje się do olejowania włosów na sucho lub na mokro (może to być domowa kuracja całonocna lub tylko szybki zabieg odżywczy przed myciem włosów). Olejek arganowy Nanoil można wcierać też w skórę głowy, stosować na końcówki lub w niewielkiej ilości jako olej do stylizacji włosów.

strona internetowa producenta: www.nanoil.pl/olej-arganowy