Kerastase Elixir Ultime

Modelowanie włosów sprawia ci kłopot? Czesanie jest dla ciebie uciążliwym zadaniem? Jeżeli i ty masz takie problemy, to najwyższa pora, aby wypróbować olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ten kosmetyk ułatwi ci codzienną pielęgnację i układanie fryzury. Jeszcze nie wierzysz?

Przetestuj Kerastase Elixir Ultime, a na pewno nie będziesz żałować.

Działanie i właściwości Kerastase Elixir Ultime

Olejek Kerastase Elixir Ultime jest kosmetykiem uniwersalnym. Doskonale nadaje się i do modelowania fryzury, i do pielęgnacji zniszczonych włosów. Dzięki zawartości naturalnych składników twoja pasemka stają się odżywione, wygładzone, miękkie i błyszczące. Co więcej, Kerastase Elixir Ultime ma działanie przeciwutleniające, wzmacniające i ochronne. Zabezpiecza pasemka przed wolnymi rodnikami, opóźnia procesy starzeniowe oraz hamuje wypadanie i siwienie włosów. Olejek nie obciąża, ma lekką konsystencję, ułatwia rozczesywanie długich włosów i sprawia, że fryzura ładnie się układa. Dodatkowo, Kerastase Elixir Ultime zapobiega powstawaniu kołtunów i plątaniu się pasemek.

Skład Kerastase Elixir Ultime

Tak genialne działanie olejek Kerastase Elixir Ultime zawdzięcza składnikom pochodzenia roślinnego. Produkt zawiera cztery olejki: kukurydziany, arganowy, kameliowy i pracaxi. Pierwszy z nich, olejek kukurydziany, jest naturalnym antyoksydantem. Do tego, zmiękcza i nabłyszcza włosy. Olejek arganowy uważany jest najlepszą substancję pielęgnacyjną i kondycjonującą. Regeneruje, wzmacnia i nawilża pasemka oraz skórę głowy. Olejek kameliowy natomiast wygładza zewnętrzną strukturę włosów, zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się pasemek. Ostatni składnik, olejek pracaxi, odżywia, zmiękcza i nabłyszcza włosy.

Stosowanie Kerastase Elixir Ultime

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime można stosować aż na cztery różne sposoby. Przed umyciem głowy kilka kropel kosmetyku dokładnie wetrzyj w pasemka. Po upływie kilkunastu minut, kiedy produkt wchłonie się, głowę umyj szamponem. Olejek stosuj także przed suszeniem lub prostowaniem włosów. Ułatwi to modelowanie i szczotkowanie. W taki sam sposób pasemka wypielęgnuj po zakończeniu układania fryzury. Kerastase Elixir Ultime nadaje się również do codziennego stosowania jako kosmetyk kondycjonujący.