ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

Masz gęste i grube włosy? ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil jest dla ciebie! Naturalny skład, prosta aplikacja i natychmiastowe efekty sprawiają, że olejek jest jednym z wielu polecanych przez włosomaniaczki.

Wypróbuj go i ty. Przekonaj się, czy spełni twoje oczekiwania.

Działanie i właściwości ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil polecany jest i do pielęgnacji, i do regeneracji włosów. Może być stosowany jako intensywna kuracja odbudowująca zniszczone pasemka. Co więcej, kosmetyk ma właściwości wygładzające; tym samym ogranicza elektryzowanie i puszenie się włosów. Olejek zapewnia pasemkom połysk, podkreśla kolor i utrwala skręt loczków. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie słoneczne, wolne rodniki), zapobiega rozdwajaniu się końcówek, dogłębnie nawilża i odżywia.

Skład ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil zawiera kwasy tłuszczowe Omega – 3, Omega – 6 i Omega – 9. Substancje te zapobiegają uszkodzeniom mechanicyzm i chemicznym włosów. Ekstrakt z bambusa zapewnia natomiast połysk, wygładzenie, sprężystość i wzmocnienie. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil nie zawiera natomiast parabenów, syntetycznych barwników i innych sztucznych substancji, które mogłyby podrażnić skórę głowy lub pogorszyć kondycję włosów.

Stosowanie ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

Nie ma nic prostszego niż stosowanie ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil. Kosmetyku używaj dwa razy w tygodniu, na wilgotne i umyte włosy. Kilka kropel produktu wetrzyj od połowy długości pasemek; nie zapomnij o końcówkach. Jeżeli zależy ci na jeszcze lepszym odżywieniu włosów, to przeprowadź kurację z wykorzystaniem olejku. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil wmasuj w suche włosy i pozostaw na noc. Do tego celu wystarczy tylko 10 kropelek. Następnego dnia dokładnie umyj włosy i pozostaw je do wyschnięcia.