Nanoil olejek do włosów

Nanoil to olejek, który zadba o twoje włosy i skórę głowy. Aby spełnić oczekiwania wszystkich kobiet, stworzono trzy rodzaje tego produktu. Są to: olejek Nanoil do włosów niskoporowatych, olejek Nanoil do włosów średnioporowatych i olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych.

Wszystkie z kosmetyków mają unikalny skład dostosowany do potrzeb każdego typu włosów. Przekonaj się sama.

Działanie i właściwości olejku do włosów Nanoil

Olejek Nanoil działa wszechstronnie zarówno na skórę głowy, jak i na włosy. Dba o pasemka, odżywia skalp i ułatwia modelowanie fryzury. Działanie i właściwości olejku Nanoil są nieco inne w zależności od wersji produktu. Olejek do włosów wysokoporowatych odbudowuje zniszczone końcówki włosów, wzmacnia cebulki włosowe, odbudowuje wewnętrzną i zewnętrzną strukturę pasemek, a do tego dodaje włosom blasku i miękkości. Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych zapewnia odpowiednie nawilżenie i dogłębną odbudowę uszkodzonych pasemek. Co więcej, matowym włosom zapewnia piękny połysk i dyscyplinuje niesforne kosmyki. Olejek do włosów niskoporowatych ułatwia stylizację fryzury, poprawia jej objętość i kondycjonuje włosy.

Skład olejku do włosów Nanoil

Skład olejku Nanoil uzależniony jest od tego, do jakich włosów został dopasowany produkt. Składniki dobrano tak, aby jak najlepiej wypielęgnowały każdy rodzaj włosów i skóry głowy. Co zawierają poszczególne olejki Nanoil?

W olejku do włosów niskoporowatych znajdziemy: olej z sosny syberyjskiej, olej kokosowy, olej arganowy, olej rycynowy, masło Shea, olej marakuja, olej babassu, olej monoi, masło cupuacu, panthenol, kerastim, baicapil, filtr UV, witaminę E i A. Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych zawiera: olej makadamia, olej arganowy, olej marula, olej jojoba, olej marakuja, olej kokosowy, kerastim, baicapil, jedwab, witaminę A i E, filtr UV. W olejku Nanoil do włosów wysokoporowatych znajdują się: olej migdałowy, olej arganowy, olej z wiesiołka, olej z awokado, olej marula, olej z nasion bawełny, panthenol, lanolina, jedwab, keratyna, kerastim, baicapil, filtr UV, witamina E.

Stosowanie olejku do włosów Nanoil

Olejek do włosów Nanoil można stosować na wiele różnych sposobów. Aplikuj go na suche lub wilgotne pasemka, zaraz po umyciu lub wysuszeniu. Dodaj Nanoil do twojej ulubionej maski lub odżywki, aby ich działanie było jeszcze lepsze. Olejek stosuj kilka razy w ciągu dnia, aby twoje włosy cały czas pięknie wyglądały. Kosmetyku używaj na końce pasemek lub na skórę głowy. Czy wiesz, że olejek Nanoil zadba także o brodę mężczyzn? Do tego zapobiegnie nadmiernemu wypadaniu włosów.

Zalety:

  • regeneruje uszkodzone włosy
  • wygładza i nabłyszcza pasemka
  • chroni przed przesuszeniem i uszkodzeniami chemicznymi
  • zawiera wiele naturalnych składników
  • nie znajdziemy w nim silikonów i sztucznych barwników
  • aplikacja olejku jest bardzo łatwa
  • ułatwia szczotkowanie i modelowanie włosów
  • butelka ma dużą pojemność
  • efekty widoczne są już po kilku tygodniach stosowania

Wady:

  • ciężka, szklana buteleczka

strona internetowa producenta: www.nanoil.pl