Dove Serum-In-Oil

Włosy zniszczone farbowaniem, rozjaśnianiem lub innymi fryzjerskimi zabiegami? Końcówki twoich pasemek są rozdwojone i przesuszone? Jeżeli tak, to powinnaś wypróbować regeneracyjny olejek Dove Serum-In-Oil.

Sprawdź, jak działa ten kosmetyk i czy pomoże ci zregenerować uszkodzone włosy.

Działanie i właściwości Dove Serum-In-Oil

Jeżeli często zmieniasz kolor włosów, kręcisz loczki lub lubisz mieć wyprostowane włosy, to ten kosmetyk jest w sam raz dla ciebie. Dove Serum-In-Oil regeneruje uszkodzone włosy i zabezpiecza przed uszkodzeniami, które mogłabyś spowodować prostowaniem, suszeniem lub farbowaniem. Odbudowuje rozdwojone końcówki, wygładza pasemka i sprawia, że fryzura staje się piękna. Dove Serum-In-Oil zapewnia włosom blask i miękkość. Już po pierwszej aplikacji zauważysz poprawę w kondycji włosów. Będą wyglądać na zdrowsze, mocniejsze i zadbane. Co więcej, olejek ułatwia szczotkowanie, modelowanie i codzienną pielęgnację.

Skład Dove Serum-In-Oil

Dove Serum-In-Oil zawiera olejki kosmetyczne, które dbają o kondycję włosów. W skład produktu wchodzą między innymi: olejek kokosowy, olej palmowy, olejek z nasion słonecznika, olejek migdałowy. W kosmetyku są także substancje uważane za szkodliwe. Chodzi tu o ciekłą parafinę i dużą zawartość substancji zapachowych.

Stosowanie Dove Serum-In-Oil

Zanim zastosujesz Dove Serum-In-Oil, umyj głowę swoim ulubionym szamponem. Następnie na wilgotne pasemka nałóż kilka kropel olejku. To, ile kosmetyku użyjesz, zależeć będzie od stopnia zniszczenia twoich włosów. Olejek rozgrzej w dłoniach, aby łatwiej wchłaniał się w pasemka. Jeśli końcówki pasemek są silnie uszkodzone lub rozdwojone i wymagają natychmiastowej pielęgnacji, zastosuj większą ilość Dove Serum-In-Oil. Co więcej, kosmetyk sprawia, że włosy dłużej pozostają świeże, a ty możesz zrezygnować z częstego mycia głowy. Wystarczy, że kilka kropel produktu nałożysz na suche pasemka i dokładnie wmasujesz. Efekt? Lśniące, gładkie i miękkie w dotyku włosy.