BLONDE ROUGE – idealnie wakacyjna fryzura

Letnie promienie słońca muskające delikatnie twarz i ciepło na policzku – właśnie z tym większości osób kojarzą się wakacyjne wieczory. Lato widać jednak gołym okiem. Wystarczy spojrzeć na wakacyjny styl. Kolorowe ubrania, tęczowe makijaże i… blonde rouge! Czym jest i dlaczego świetnie nadaje się na lato?

Spacer po mieście w środku lata to najlepsza okazja do zaczerpnięcia kilku inspiracji.

Kobiety, zachęcone ciepłym słońcem, eksperymentują ze swoim stylem właśnie w najcieplejsze miesiące. Zimą nie spotkamy aż tylu kolorowych sukienek, pastelowych dodatków, kwiecistych wzorów i makijaży, które rozświetlają całą twarz. Do tego zestawu brakuje tylko kolorowych włosów.

Wiele dziewczyn właśnie latem farbuje swoje włosy na szalone kolory. Blonde rouge to letnia inspiracja kolorem różowym. To dziewczęca alternatywa dla tych, które nie zamierzają zmieniać fryzury na całkowicie tęczową, ale nadal chciałyby wprowadzić do swojego wyglądu trochę lekkości i szaleństwa jednocześnie. Na czym polega ten trend?

TRUSKAWKOWE WŁOSY

Słodkie połączenie jasnego blondu z odcieniami różu to tegoroczny trend w stylizacji fryzur. Szkoda, że jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet, które mają jasne włosy. Nieważne, czy są naturalnymi blondynkami, czy regularnie rozjaśniają włosy. Różowe refleksy na włosach każdej blond fryzurze dodadzą lekkości.

Kobiety o ciemnych włosach mogą spróbować alternatywnego farbowania. Wystarczy brązowe włosy rozświetlić akcentami w innym, ciepłym i kontrastującym kolorze np. czerwonym, rudym lub fioletowym. Wszystkie one podkreślą atuty brunetek.

Blonde rouge to farbowanie, które ma wiele odsłon. Wszystko zależy od kreatywności. Można postawić na zwykłe pasemka w różowym odcieniu, a można zafundować sobie truskawkowe ombre na włosach. W każdej wersji fryzura zyska efektowności. Inne kobiety spłoną z zazdrości, a mężczyźni nie będą mogli powstrzymać się od patrzenia.

Co ciekawe, blonde rouge nie trzeba wykonywać tymczasowymi farbami. To trend, który świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i na festiwalu. Wprowadza trochę ekstrawagancji do kobiecego wyglądu, ale nadal jest w eleganckim tonie. No, chyba że wybrany róż na włosach wygląda bardziej neonowo niż pastelowo.