Bumble and bumble Invisible Oil

Loczki, fale, a może sprężynki? Jeżeli ty też masz takie włosy, to najwyższy czas, aby pomyśleć o ich pielęgnacji. W tym zadaniu rewelacyjnie sprawdzi się Bumble and bumble Invisible Oil. Kosmetyk z łatwością poradzi sobie z każdym typem włosów kręconych.

Naturalny skład i szybka aplikacja sprawią, że olejek na stałe zagości w twojej łazience.

Działanie i właśiwości Bumble and bumble Invisible Oil

Olejek Bumble and Bumble Invisible Oil polecany jest do pielęgnacji i modelowania włosów kręconych. Doskonale utrwala i podkreśla skręt fal, dodaje blasku pasemkom oraz zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Ponadto świetnie sprawdza się przy codziennym układaniu fryzury. Zabezpiecza włosy przed promieniowaniem słonecznym, chlorowaną lub morską wodą i wysoką temperaturą wytwarzaną przez urządzenia fryzjerskie. Bumble and bumble Invsible Oil ułatwia szczotkowanie i suszenie, jest także pomocny w stylizacji na gorąco. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek, łamaniu włosów oraz wypadaniu i uszkodzeniom.

Skład Bumble and bumble Invisible Oil

Zawartość sześciu olejków roślinnych sprawia, że Bumble and bumble Invisible Oil jest tak skuteczny. W produkcie znajdziemy następujące olejki: winogronowy, słonecznikowy, ze słodkich migdałów, makadamia, arganowy i kokosowy. Poza tym, olejek zawiera ekstrakt z winogron i kwiatów gardenii. Wszystkie składniki zapewniają włosom miękkość, nawilżenie i połysk. W Bumble nad bumble Invisible Oil są również składniki odpowiedzialne za łatwiejsze rozczesywanie i modelowanie oraz posiadające właściwości termoochronne.

Stosowanie Bumble and bumble Invisible Oil

Im mniej, tym lepiej. Taką zasadę wyznaje producent olejku Bumble and bumble Invisible Oil. Podczas aplikacji nakładaj na włosy małą ilość kosmetyku. Dzięki temu trikowi upewnisz się, że twoje pasemka będą należycie wypielęgnowane, a olejek nie obciąży ich. Bumble and bumble Invisible Oil nakładaj tuż po umyciu, a następnie wysusz chłodnym strumieniem powietrza. Efekt? Wygładzone, lśniące, nawilżone i zdyscyplinowane włosy. Jeżeli nie chcesz mieć rozdwojonych końcówek, to olejek zastosuj już po umyciu i wysuszeniu pasemek.